JCB Caterpillar

JCB Caterpillar

Ve svém vozovém parku disponujeme univerzálním rypadlonakladačem zn. Caterpillar. Jde o řadu JCB Caterpillar. Tento typ nakladače používáme pro terénní úpravy, přemisťování a nakládání stavebních materiálů (např. písek, štěrk, kamení, kačírek aj.) a odpadu (např. stavební odpad, komunální odpad, a stavební suť).

 

Čas Cena vč. DPH
1 hodina (60min.) 700 Kč

Obecné informace k rypadlonakladači JCB Caterpillar

Konečně se objevují stroje se stejně velkými koly. Rypadlonakladače se všemi řízenými koly disponují třemi způsoby řízení - pouze přední kola, přední a zadní kola současně v opačném smyslu pro snížení poloměru zatáčení a nezávislé řízení zadní nápravy. Při nezávislém řízení zadní nápravy se otáčením volantu ovládají pouze přední kola, zadními koly se otáčí pomocí dvou tlačítek na joysticku nakladače. Tím se dá docílit nejen tzv. krabího chodu, kdy jsou všechna kola natočena stejným směrem, ale také se dá ještě více snížit poloměr otáčení.

 

ODPAD A SUŤ

po Praze a okolí do 30 km

Odvážíme odpad a suť (vč. likvidace) po Praze a okolí do 30km pro firmy i domácnosti. Jednorázově nebo pravidelně.

KONTEJNERY

již od 1.260Kč za kontejner

Přistavíme vybraný kontejner (objemy 3, 6, 10 a 12m3). Nejnižší cena za kontejner je 1.260Kč. Přesné ceny najdete v ceníku.

NONSTOP SERVIS

jsme k dispozici 24h. denně

Jsme k dispozici 24 hodin denně (včetně víkendů i svátků). Předem zavolejte na tel.: 603 842 615 a domluvíme termín realizace.

SLEVOVÝ PROGRAM

jen pro opakované zakázky

V případě opakované spolupráce nabízíme individulání slevy (dle rozsahu požadovaných služeb). Více na tel.: 603 842 615.

QR kód

Image

Kontaktujte nás

Jankovcova 1055/13
170 00 Praha 7 Holešovice
Tel.: 603 842 615
Email: ekoconex@ekoconex.cz 
Po-Pá: 07:00 - 16:30hod.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Proč?